ISOCELL – ŠPECIALISTA NA CELULÓZOVÚ IZOLÁCIU A VZDUCHOTESNOSŤ

Ako špecialista na celulózovú izoláciu a vzduchotesnosť sa ISOCELL venuje dvom najdôležitejším témam v oblasti energetickej úspornosti obvodového plášťa budov. Už viac ako 25 rokov ponúkame a vyvíjame riešenia pre novostavby a rekonštrukcie v oblasti stavieb a pasívnych domov.

Všetky produkty zo systémovej palety produktov ISOCELL majú presne stanovené postupy riešení pre cielené a profesionálne použitie pre všetky izolačné a tesniace druhy prác. Najväčší dôraz je u nás ISOCELLISTOV  kladený na odborné poradenstvo. Hodnotné skúsenosti spolu za viac ako 25 rokov so spracovaním fúkanej izolácie a so vzduchotesniacimi systémami, ročne viac ako 600 meraní vzduchotesnosti na stavbách,  systematický vlastný výskum a vývoj ako aj súbežná plynulá  spolupráca s výskumnými inštitúciami a univerzitami, tvoria základ pre rozširovanie systémových produktov a výnimočnú odbornú pozíciu ISOCELLu v rámci celej  Európy.

Zo svojho sídla v Neumarkte riadi ISOCELL európsky predaj svojich systémových riešení. Tu sa nachádza ISOCELL Akademy  ako aj školiace stredisko pre obchodných partnerov, ktoré sa spolu s  viac ako 500 účastníkmi ročne na odborných seminároch a diskusiách etablovala v priemysle na platformu pre systematický prenos know-how. Výroba celulózovej izolácie sa vykonáva v piatich vlastných továrňach v Hartbergu (Rakúsko), Schoppene (Belgicko), Plourin-les-Morlaix a Servian (obidve vo Francúzsku) a od roku 2013 v Tibro (Švédsko).